Grupa Krasnale

02 czerwca 2019 20:35 | Aktualności

DZIEŃ DZIECKA

Międzynarodowy Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie. Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w naszej placówce odbyły się 31 maja.

Był to dzień pełen muzyki , tańców oraz niespodzianki. Główną atrakcją był  tajemniczy namiot., Dzieci z niecierpliwością czekały by do niego wejść. Okazało się, że to kino sferyczne. Za pomocą systemu sferycznej projekcji w środku kopuły tworzy się niesamowity, panoramiczny obraz. Zaciekawione przedszkolaki weszły do środka ogromnej, rozstawionej w sali półkuli i z ogromnym zainteresowaniem obejrzały pokazy filmów edukacyjnych. Dzieci przeniosły się  do świata pełnego tajemnic, odkryły  niepowtarzalne widoki z głębi oceanu oraz odwiedziły niewidziane zakamarki Kosmosu. Były one pod ogromnym wrażeniem tego co zobaczyły i niepocieszone, że to już koniec. Jednak pyszny tort zrekompensował ten intelektualny niedosyt.

DUŻO UŚMIECHU I RADOŚCI Z OKAZJI WASZEGO ŚWIĘTA.

Zdjęcia: