Grupa Krasnale

25 stycznia 2019 21:18 | Aktualności

BAL 2019

Bal karnawałowy  to bardzo ważna dla dzieci uroczystość w życiu przedszkola. Najmłodsi już na kilka dni przed nim opowiadają o swoich pomysłach na stroje i kolorowe dodatki. Jest to czas dostarczający dzieciom wielu przeżyć i radości.

25 stycznia w naszym przedszkolu także odbył się taki bal, podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnej zabawy. Na sali balowej pojawił się wodzirej, który zaprosił do wspólnego tańca księżniczki, wróżki, policjantów, batmanów oraz inne kolorowe, bajkowe postaci. Wybraliśmy królową i króla balu, którzy zatańczyli dla nas. Skoczne i znane  rytmy porwały wszystkich do wspólnej zabawy i tańca.  Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Zdjęcia: