Przedszkole Miejskie Nr 3

Grupa Krasnale

18 października 2018 18:53 | Aktualności

Pasowanie na przedszkolaka

17 października  dzieci z grupy KRASNALE przeżyły swoją pierwszą, ważną uroczystość. W obecności licznie zebranych gości przedszkolaki zaprezentowały to, czego do tej pory nauczyły się w przedszkolu. Były wierszyki, piosenki i zabawy nagradzane gromkimi brawami. Było też trochę tremy. Następnie dzieci złożyły przyrzeczenie i Pani Dyrektor poprzez dotknięcie czarodziejskim ołówkiem wprowadziła je do grona przedszkolaków. Na pamiątkę mali artyści otrzymali okolicznościowe  dyplomy i " rożki obfitości" . Gdy emocje już trochę opadły wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dla naszych milusińskich było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia.

Zdjęcia: