01 czerwca 2017 22:09 | Aktualności

Przedstawienie pt. "Nie ma jak rodzinka" Teatru Magic

1 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Teatru „Magic” z przedstawieniem pt. "Nie ma jak rodzinka".Sztuka teatralna w ciekawy i zabawny sposób ukazała dzieciom jak ważne są uczucia i więzi rodzinne.  To właśnie rodzina łączy swoich domowników poprzez wspólne tradycje, normy, obyczaje i wartości. Dzieci dowiedziały się także, że sport i aktywność fizyczna oraz dbanie o dobrą kondycję fizyczną są bardzo ważne w życiu każdego człowieka. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu: wykonywały ćwiczenia gimnastyczne razem z aktorami i odpowiadały na pytania aktorów. Dla dzieci był to dzień pełen wrażeń, nowych doświadczeń oraz radości, a dodatkowo wspaniała i wartościowa nauka.

Nie ma jak rodzinka