Grupa Biedronki

12 marca 2014 11:17 | Aktualności

Spektakl muzyczny "Zaczarowany koszyczek"

W środę, 12 marca 2014 roku gościliśmy Teatr Gargulec czyli teatr dla dzieci. Artyści zaprezentowali nam spektakl muzyczny, pt. Zaczarowany koszyczek. Poznaliśmy baśń o Babci i Krasnalu, których bardzo często odwiedzają różne psotne postacie, takie jak: Myszka, Kotek, Zbój, Pies i Zajączek. To właśnie Ci barwni bohaterowie przyciągali uwagę przedszkolaków. Dużym atutem przedstawienia były kolorowe kostiumy, wykonane z dbałością o każdy detal.  Ciekawa muzyka przypadła dzieciom do gustu, przez co spektakl pozwolił im oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat teatru.

Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w teatrzyku, który bardzo im się podobał.

Spektakl muzyczny "Zaczarowany koszyczek"