Grupa Biedronki

07 października 2014 12:08 | Aktualności

Spotkanie z policjantem

7 października 2014r. przybył do naszego przedszkola zaproszony przez Panią Krystynę Tyczyńską gość - policjant Pan Sebastian Fit. Pan Policjant przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Przedszkolaki czynnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały pytania, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Serdecznie dziękujemy panu policjantowi, że znalazł czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami.

Spotkanie z policjantem