Grupa Biedronki

30 maja 2014 08:27 | Aktualności

Koncert grupy LIMBOS

30.05.2014r. gościliśmy po raz kolejny w naszym przedszkolu zespół muzyczny LIMBOS. W koncercie na żywo pod hasłem "Ciepłe i kolorowe melodie światowe" uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i patrzyły na instrumenty muzyczne, z których płynęły kolejne takty. Niezawodny prowadzący – Pan Wiesław Miadziółko – zadbał również o ciekawy komentarz do każdego utworu.  Odpowiednio dobrany repertuar, dobry kontakt z widzami, miła atmosfera – to wszystko sprawiło, że koncert był bardzo interesujący.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania z zespołem !!! Uśmiech