Grupa Motylki

15 września 2014 13:35 | Aktualności

Teatrzyk "Zaczarowane Kalsze"

15 września nasze przedszkole odwiedził Teatr „Narwal”, który zagrał dzieciom przedstawienie pt. „Zaczarowane kalosze”. Bohaterowie przedstawienia – Ania i Piotruś założyli tajemnicze kalosze i wybrali się do jesiennego lasu. Urządzali tam różne wesołe zabawy. Niektóre z nich nie były jednak miłe mieszkającym tam zwierzętom, bo dzieci hałasowały i zaśmiecały las. Na koniec Pani Jesień i leśne zwierzaki dały dzieciom nauczkę, żeby na zawsze zapamiętały, jak należy traktować przyrodę. Przedszkolaki chętnie pomagały Pani Jesieni zrobić w lesie porządek, a Ania i Piotruś, porzuciwszy zaczarowane kalosze, już zawsze pamiętali, jak należy się zachowywać w lesie.

Teatrzyk "Zaczarowane Kalsze"