Grupa Motylki

28 sierpnia 2014 12:59 | Aktualności

Dni adaptacyjne dla nowych przedszkolaków

W dniu 27 i 28 sierpnia 2014r. zorganizowano w naszym przedszkolu Dni adaptacyjne dla dzieci, które 1 września zostaną nowymi przedszkolakami w najmłodszej grupie KRASNALE.

Z tej okazji Pani Beata i Pani Danusia zorganizowały ciekawe zajęcia i zabawy integracyjne pozwalające poznać nasze przedszkole, panie, sale i podwórko.

Mamy nadzieje, że dzięki tym zajęciom, 1 września wszystkie nowe dzieci przyjdą pewniejsze siebie do przedszkola i rozstanie z rodzicami nie będzie takie trudne.

Wszystkim nowym przedszkolakom w naszej placówce życzymy dużo uśmiechu i zdrowia!  Bo uśmiech dziecka i jego spontaniczna radość to właśnie to na czym nam wychowawcom  zależy najbardziej.

Dni adaptacyjne dla nowych przedszkolaków