Grupa Motylki

10 czerwca 2014 08:42 | Aktualności

Koncert Orkiestry Dni Naszych

W poniedziałek (09.06.2014r.) po raz kolejny gościliśmy w naszym przedszkolu Orkiestrę Dni Naszych. Zespół przygotował koncert pod hasłem „Poszukiwanie skarbów". Poszukiwaczami skarbów były oczywiście przedszkolaki, ale poszukiwane skarby wcale nie wiązały się ze złotem czy pieniędzmi... dzieci dowiedziały się, że prawdziwymi skarbami dla każdego człowieka są: zdrowie, rodzina i przyjaciele. Treści wychowawcze zostały przez artystów świetnie przemycone dla dzieci w formie prostych piosenek, które dzieci śpiewały wspólnie z zespołem. Cieszymy się, że tak ważne treści dzieci miały okazję poznać w tak ciekawy sposób - tak jak każdego dnia w przedszkolu - dzieci uczą się przez zabawę. Tak było i tym razem. Dziękujemy za wspólne zabawy i zapraszamy na kolejny koncert.

Koncert Orkiestry Dni Naszych